Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 21, 2018 in Przeprowadzki i transport |

Podróż statkiem – Kraków.

Podróż statkiem – Kraków.

Kraków jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i największych miast w Polsce, a więc w jego ofercie znajduje się wiele różnego rodzaju atrakcji. W tym przypadku zajmiemy się podróżami wykorzystującymi wodę, a dokładniej frazą rejsy na statku w Krakowie.

Rejsy statkiem w Krakowie dają nam możliwość, aby z pokładu statku obejrzeć wiele miejsc atrakcyjnych pod względem turystycznym, takich jak Wzgórze Wawalskie, Most Dębnicki, Groble, Klasztor Norbertanek, Centrum Manggha, Most Grunwaldzki, Kośćiół na Skałce, Bulwary wiślane, Kazimierz, Most Józefa Piłsudskiego, Bonifratrzy, Podgórze i wiele innych ciekawych miejsc. Jak widać – podróż korytem Wisły brzmi bardzo zachęcająco, a większość miasta możemy zwiedzić właśnie wykorzystując jej idealne położenie na mapie.

Rejsy tego typu w Krakowie trwają zazwyczaj około czterech godzin. Jasnym jest, że całemu rejsowi towarzyszy również przewodnik, który dzięki swojej znajomości historii doskonale odnajduje się w swojej roli i z pozytywnym nastawieniem opowiada kolejnym grupom o miejscach, które właśnie zwiedzają i mijają swoim statkiem na pokładzie.