Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 19, 2017 in Ciekawostki |

Sposoby na skreślanie lotka

Sposoby na skreślanie lotka

Słyszymy o wielu sposobach na wygrywanie na loteriach losowych w grach typu Lotto, poznajmy więc podstawowe zasady, jakimi kierują się grający w znanego nam wszytskim lotka.

Często po kupieniu kupony losowego do gry Lotto mamy nie lada wyzwanie, jakie liczby skreślić. Jedni grają “w ciemno” skreślają po prostu te liczby, które nawiną się im pod długopis. Jeszcze inni wybierają ważne daty ze swojego życia, na przykład datę urodzin swoich, męża, czy dzieci i te liczby stanowią dla nich punkt odniesienia do wyboru. Są osoby, które sprawdzają, jaka jest w grze lotto statystyka liczb najczęściej występujących w losowaniach. Na podstawie takiej statystyki skreślają liczby albo najczęściej padające w poprzednich losowaniach, bo skoro padły już tyle razy, jest duże prawdopodobieństwo, że powtórzą się po raz kolejny. Ale też bardzo często zdarza się, że wybierają liczby, które do tej pory nie występowały zbyt często – licząc na to, że w końcu nadjedzie ich czas i tym razem zostaną wylosowane. Kolejnym sposobem jaki jest stosowany przy skreślaniu cyferek w oparciu o statystyki jest branie kilku liczb, z tych które wystąpiły najczęściej i kilku z tych, które są na samym końcu listy. Logicznie rzecz ujmując to właśnie ten sposób daje największe prawdopodobieństwa trafienia jak największej ilości liczb, co znacznie wpływa na wysokość wygranej w loterii.

Uważam, że każdy system jest dobry, to przecież gra losowa i tylko los i szczęście może w pełni zadecydować o tym, czy zakreślone przez nas liczby pojawią się w losowaniu.