Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 4, 2017 in Motoryzacja |

Szczecin – napełnianie klimatyzacji.

Szczecin – napełnianie klimatyzacji.

Zbliża się lato, zbliżają się wakacje – przez większość ludzi jest to okres najbardziej pożądany w całym roku. Wysokie temperatury są dla ludzi korzystne, jednak wszystko ma swoje wady i zalety. Dla nas – kierowców, ważne jest aby w czasie letnim posiadać dobrze działającą klimatyzację w naszym samochodzie, w innym wypadku dłuższe podróże, co gorsza z korkami mogą okazać się niemożliwe. Nabijanie klimatyzacji Szczecin jest oferowane przez wiele firm, a sam zabieg polega głównie na opróżnianiu układu z czynników gazowych, oczyszczenie układów z wody czy pary i zanieczyszczeń, podejmowany jest test szczelności, tworzona jest próżnia, następnie uzupełniany jest cały układ odpowiednią ilością UV, czynnika R134A i oleju.

Poza wyżej wymionymi działaniami i zabiegami, podejmowane są jeszcze procesy smarowania układu klimatyzacji, pomiaru ciśnienia w układzie oraz sprawdzanie działania klimatyzacji – pomiar temperatury chłodzenia.

Musimy zapamiętać, że klimatyzacja w samochodzie jest może nie jest wymagana, jednak życie bez niej może okazać się bardzo trudne i co najgorsze – bardzo męczące.