Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 22, 2017 in Motoryzacja |

Warszawa – auto detailing.

Warszawa – auto detailing.

Auto detailing to rozszerzony proces pielęgnacji pojazdów, który polega na doprowadzeniu samochodu do takiego stanu, w którym to będzie wizualnie przedstawiał się w sposób nienaganny – nie tylko z zewnątrz, ale także wewnątrz pojazdu. Zabiegi detailingowe polegają na konserwacji oraz renowacji poszczególnych, konkretnych elementów samochodu oraz kompleksowe czyszczenie pojazdu, co z kolei poprawia całokształt samochodu oraz jego estetykę. Co równie ważne – taki zabieg zwiększa nawet cenę rynkową samochodu.

Auto detailing w Warszawie zawiera w swojej ofercie na przykład oczyszczanie karoserii, polerowanie powłoki lakierniczej czy też samą konserwację karoserii. Oczywiście są to tylko zabiegi zewnętrzne, natomiast procesy do których dochodzi we wnętrzu samochodu to na przykład dokładne czyszczenie tapicerki, elementów plastikowych oraz metalowych, kokpitu oraz bagażnika.

Wybierając odpowiednią firmę, która zajmuje się auto detailingiem powinniśmy postawić na jakość, natomiast cenę uwzględniać jedynie jako postać drugoplanową. Zabieg taki wymaga dużego bagażu doświadczeń oraz wiedzy.