Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 2, 2018 in Motoryzacja |

Jedne opony na różne sezony? Opony wielosezonowe Warszawa

Jedne opony na różne sezony? Opony wielosezonowe Warszawa

Wraz z nadejściem jesieni kierowcy zobligowani są do wymiany opon z modelu letniego na zimowy, który zapewni lepszą przyczepność na śliskiej drodze, a tym samym zwiększy bezpieczeństwo. Alternatywa mogą być opony wielosezonowe.

Opony wielosezonowe Warszawa

Opony wielosezonowe są stosunkowo nowym produktem na rynku. Producenci rozpoczęli pracę nad stworzeniem uniwersalnego modelu wraz z ociepleniem klimatu. Głównym plusem takiego rozwiązania jest oszczędność czasu i pieniędzy. Należy jednak mieć na uwadze, że jest to rozwiązanie kompromisowe, dostosowane do jazdy w umiarkowanych warunkach, zarówno letnich, jak i zimowych. Przy skrajnych temperaturach lepiej korzystać z opon letnich i zimowych.

Opony wielosezonowe Fulda

Fulda to popularna marka produkująca opony pochodząca z Niemiec, należąca do koncernu Goodyear. Produkty tej firmy, w tym także opony wielosezonowe czy inaczej mówiąc całoroczne są niezawodne, trwałe i charakteryzuje je doskonały stosunek jakości do ceny – produkty znajdują się w średniej klasie cenowej. Opony wielosezonowe Fulda zapewniają bezpieczeństwo w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz na różnych rodzajach dróg – zarówno miejskich, jak i górskich.