Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 18, 2018 in Motoryzacja |

Dobre opony – sezonowe czy całoroczne? Opony wielosezonowe cena

Dobre opony – sezonowe czy całoroczne? Opony wielosezonowe cena

Wraz z ociepleniem się klimatu w zapomnienie odeszły długie i mroźne zimy. Z tego też powodu producenci opon samochodowych rozpoczęli produkcje modeli uniwersalnych, sprawdzających się we wszystkich warunkach atmosferycznych. Efektem finalnym są opony wielosezonowe, których używać można zarówno przy niskich, jak i wysokich temperaturach.

Opony Dębica wielosezonowe

Opony całoroczne sprzedawane są przez wszystkich czołowych producentów, np. Michelin, Goodyear albo Pirelli. W polskich realiach największą popularnością cieszą się opony od Dębicy, które charakteryzuje dobry stosunek ceny do jakości.

Opony wielosezonowe cena

Opony wielosezonowe stanowią dla kierowców sporą wygodę jeśli chodzi o eksploatację. Nie trzeba martwić się, że nie zdążymy na czas wymienić opon, odchodzi również koszt samej wymiany, jak i magazynowania. Cena konkretnego modelu uzależniona jest od tych samych czynników, które wchodzą w grę w przypadku standardowych opon letnich lub zimowych. Jest to klasa produktu (premium, medium lub budżet), rozmiar opon oraz inne indywidualne parametry związane zarówno z konkretnym modelem samochodu, jak i kierowcą i preferowanym przez niego stylem jazdy.