Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 30, 2018 in Motoryzacja |

Opony zimowe od Dębicy. Test opon zimowych Dębica Frigo 2

Opony zimowe od Dębicy. Test opon zimowych Dębica Frigo 2

Dobre opony zimowe są zarówno gwarancją naszego bezpieczeństwa na śliskich drogach, jak i osiągania przyzwoitych osiągów i czerpania przyjemności z jazdy. Dokonanie odpowiedniego wyboru zimówek powinno być poprzedzone analizą wielu czynników, jednym z nich jest na pewno marka. Warto zastanowić się nad wyborem czołowego producenta opon na polskim rynku.

Opony samochodowe zimowe Dębica

Forma oponiarska Dębica S. A. jest polskim przedsiębiorstwem przemysłu chemicznego, zajmującym się produkcją opon i prefabrykaty do produkcji opon. Fabryka Gum Jezdnych w Dębicy została otwarta w 1937 roku. Pierwsze opony wyprodukowano tam w roku 1939. Opony od Dębicy są polskim produktem eksportowym, a samo przedsiębiorstwo od 1995 roku wchodzi w skład amerykańskiego koncernu Goodyear, dzięki czemu stało się znane i cenione na świecie.

Test opon zimowych Dębica Frigo 2

Modele opon zimowych Frigo od Dębicy cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Jak wszystkie opony od naszego rodzimego producenta należą one do kategorii budżetowej, jednocześnie charakteryzuje je dobry stosunek ceny do jakości i przyzwoite osiągi. Opony te przeznaczone są głównie do użytku w miejskich, kompaktowych samochodach.