Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 30, 2018 in Motoryzacja |

Jakie opony na okres zimowy? Opony wielosezonowe Navigator 2 od Dębicy

Jakie opony na okres zimowy? Opony wielosezonowe Navigator 2 od Dębicy

Wraz z nadejściem jesieni wielu kierowców zadaje sobie pytanie, jakie opony wybrać. Klasyczne opony zimowe, opony bieżnikowane, a może modele wielosezonowe?

Dobre opony bieżnikowane zimowe – czy warto je kupić?

Zakup nowych opon zimowych wiąże się ze sporym kosztem, dlatego wiele osób decyduje się na rozwiązanie tańsze, czyli opony bieżnikowane. Należy jednak pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze bieżnik w takiej oponie nigdy nie jest w stu procentach nowy, poza tym jest jedynie kopia bieżnika stosowanego kilka lat wcześniej przez jednego z wiodących producentów. Oznacza to, że takie rozwiązanie jest mniej odporne na uszkodzenia. Bieżnikowane opony przechodzą jednak szereg testów, aby wady te wyeliminować.

Opony wielosezonowe Navigator 2 od Dębicy

Firma Oponiarska Dębica S. A. jest polskim producentem opon, który od 1995 roku wchodzi w skład amerykańskiego koncernu Goodyear. Opony od Dębicy należą do klasy budżetowej, ale doceniane są na całym świecie ze względu na dobry stosunek ceny do jakości. Jednym z popularnych produktów, które charakteryzują się wysoką trwałością a także pozytywnym wpływem na komfort i bezpieczeństwo jazdy jest model opon wielosezonowych Navigator 2. Zapewniają one odpowiednią przyczepność oraz osiąganie optymalnych osiągów zarówno latem, jak i zimą.